CanliRadyoDinle.com

Neden dinleyemiyorum?  -  Radyo ekle  -  iletişim
 
  
 
 

Radyolar

 
 

Pop

 
 

Arabesk

 
 Yabanci  
 Genel  
 THM-TSM  
 Haber  
 Spor  
 Dini 
 
 
 
 

TarzFM Çalıyor..

Hakkında

 
 
  ok

Tarz Fm Radyoculukta Yeni Bir Dönem
Radyo çok eskilerden günümüze gelen sürekli bir gelenektir. Televizyona kıyas ile hayal gücünü geliştiren, dinlendirici bir etkinliktir. Kulağınıza gelen hoş bir tını ile uzaklara gitmeniz an meselesidir. Artık internet üzerinden de dinleyebildiğimiz radyo, tarz fm sayesinde yeni bir yola girmiştir. Anlık mesajlarınızın internet sitemizin ana sayfasında yer alması, sohbet girişi, istek gönderme vb. özelliklere https://www.tarz.gen.tr/ linki üzerinden ulaşabilmek mümkündür.

Radyo ve Sohbet Bir Arada
Radyo dinleme özelliği ile birlikte gelen tarz radyo sohbet sayesinde yalnızlıktan sıyrılacağınız yeni bir liman hayatınıza girecektir. Sohbet girişi ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz uygulamamız içerisinde yer alan okey ve özel sohbet odaları ile canlı radyo dinlerken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Anlık iletilerinizi paylaşabilir, istekte bulunabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Canlı Radyo Dinleme
Tarz Fm'de canlı radyo dinle özelliği internet üzerinden evlerinize ve gittiğiniz her yere sizinle birlikte gelecektir. İnternet sitesinde yer alan haberler ve yayın akışına da ulaşabileceğiniz radyo özelliği kullanıcılarına eğlenceli vakit geçirmeyi hedeflemektedir.

Tarz Fm Sosyal Medya'da da Yanınızda
Facebook, instagram, twitter ve youtube gibi kanallar üzerinden de ulaşabileceğiniz radyo uygulamamıza her platform üzerinden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ile Tarz Fm Radyo dinle uygulaması artık hep yanınızda olacak. Sosyal medya hesaplarımız ise,
Facebook hesabı için, https://www.facebook.com/org.muhabbet/
Twitter hesabı için, https://twitter.com/MuhabbetOrg
Youtube hesabı için, https://www.youtube.com/channel/UCWYYbET1BYUm7U4BJAhEaxA

Anlık bildirimlere yukarıdaki linklerde ulaşabilirsiniz. 

TarzFM
İnternet Radyosu
Slogan: Farkımız Tarzımız
İlk yayın tarihi: 26 Mart 2006
Türü: Türkçe Pop, Slow, Yabancı
TarzFM


 
 

Diğer Radyolar

 
   
     
 
 
     
 

2006-2021 Canliradyodinle.com 15 yaşında! TM Telif hakları kanununca korunmaktadır - internetten canlı radyo dinle

Radyo dinle  | Radyo  | Radyo  | Sitemap  | Telif  | Gizlilik sözleşmesi  | Radyo frekansları  | |  Valid CSS! | muhabbet.org

  
     
close