CanliRadyoDinle.com

Neden dinleyemiyorum?  -  Radyo ekle  -  iletişim
 
  
 
 

Radyolar

 
 

Pop

 
 

Arabesk

 
 Yabanci  
 Genel  
 THM-TSM  
 Haber  
 Spor  
 Dini 
 
 
 
 

Mydonose Türk Çalıyor..

Hakkında

 
 
  ok

Mydonose Türk Pop!

Yayın hayatına 12 Ocak 1998’de başlayan ve çok kısa süre içerisinde Türkiye’nin en popüler radyo istasyonlarından biri olan; attığı her adımın radyo yayıncılığı adına gelişimler içermesini ilke edinmiş bir kurum kimliği taşıyan Radyo Mydonose’un deneyimli ekibi yayın hayatındaki 4. yılının ardından Mydonose Türk Pop projesini hayata geçirdi.

Öncelikle Radyo Mydonose’da yayınlanan “Mydonose Türk Pop” programları sayesinde gerçek Türk Pop müziği dinleyicileri tarafından beğeniyle takip edilmeye başlandı bu proje. Ulaşılan geniş kitlelerden gelen talep ve Türk Pop müziği dinleyicisine hak ettiği özeni verme isteği en sonunda yeni bir oluşumun doğmasına sebep oldu; Mydonose Türk Pop!

Yaklaşık 2 yıl boyunca sadece anonssuz müzik yayını yapan, ve reklamsız tanıtımsız haliyle bile 2004 yılında Ankara’nın en çok dinlenen Türkçe müzik radyosu seçilen (Rayad 2003 dinleyici anketi) Mydonose Türk Pop 25 Nisan 2005 itibariyle programlı yayınlarına başladı.

Türkiye’nin en tecrübeli radyo programcılarının arasında yer alan Radyo Mydonose ekibi artık seslerini Mydonose Türk Pop’ta da duyurmaya başladılar. Ayrıca birbirinden keyifli programlar ve köşelerle de renklenen Mydonose Turk Pop artık güçlü yayın vericisi ve yenilenen projeleriyle daha da fazla dinleyiciyle buluşuyor

Başlangıçlar yaratmak, o başlangıçları benimsemek... Çıtayı yükseltmek, ya da aslında çıtanın ta kendisi olmak...

Amacımız, Türk Pop müziği dinleyicilerine yeni bir kulvar açarak Mydonose farkıyla en iyiler ve en yenilerin buluştuğu yeni bir anlayışın öncüsü olmak.


Kaynak: mydonoseturk.com

 

Mydonose Türk
Yayının yapıldığı şehir Ankara
Yayın alanı Ulusal
Türü Pop müzik
Internetten yayın var
posta: info@mydonoseturk.com
telefon: 312.4917440


 
 

Diğer Radyolar

 
   
     
 
 
     
 

2006-2021 Canliradyodinle.com 15 yaşında! TM Telif hakları kanununca korunmaktadır - internetten canlı radyo dinle

Radyo dinle  | Radyo  | Radyo  | Sitemap  | Telif  | Gizlilik sözleşmesi  | Radyo frekansları  | |  Valid CSS! | muhabbet.org

  
     
close